Indrė Kupčinskaitė-Mikulė 27 gegužės, 2024

Exoclass naudojimosi gidas: Mokytojo paskyra

EXOCLASS
Funkcionalumai
Gidai

Kasdienį mokytojų darbą sudaro kokybiško mokymo ir administracinių procesų derinimas. Exoclass sistema sukurta būtent tam, kad palengvintų šiuos iššūkius, sukurdama centralizuotą erdvę būrelių valdymui. Šiame gide aptarsime pagrindinius Exoclass funkcionalumus mokytojams: grupių valdymas, lankomumo žymėjimas, pamokų istorija bei kitos funkcijos, užtikrinančios sklandų edukacinių paslaugų teikimą.

Nuo ko pradėti?

Gavę pakvietimą į el. paštą, prisijunkite prie savo Exoclass paskyros. Keliaukite į skiltį „Nustatymai“ ir užpildykite asmeninės informacijos laukelius.

Įvedę duomenis, paspauskite žalią varnelės piktogramą, kad informacija būtų išsaugota sistemoje. 

„Namai“ aplinka

Keliaukite į skiltį „Namai“. Šioje skiltyje galite matyti organizacijos administracijos skelbiamus pranešimus. 

Lankomumo žymėjimas 

Nukeliavę į skiltį „Lankomumas“ galite matyti visas jums priskirtas grupes ir jų informaciją. Tam, kad galėtumėte matyti grupės mokinius bei žymėti lankomumą, paspauskite ant konkrečios grupės pavadinimo.

Pastaba: lankomumo žymėjimas užrakinamas tos pačios dienos vidurnaktį. Dėl šios priežasties, lankomumą svarbu pažymėti iki einamosios dienos pabaigos. Esant poreikiui pažymėti/pakoreguoti ankstesnių ar būsimų dienų lankomumą – kreipkitės į savo organizacijos administratorių.

Skiltyje „Lankomumo žymėjimas“, lankomumą galite pažymėti kiekvienam mokiniui individualiai arba visiems mokiniams vienu metu. Norint visiems mokiniams suteikti vienodą lankomumo reikšmę, paspauskite ant viršutinėje eilutėje esančio „Visi dalyviai“ reikšmės langelio.

Lankomumo žymėjimui galimos šios reikšmės: 

  • 1 paspaudimas – Atvyko
  • 2 paspaudimai – Neatvyko
  • 3 paspaudimai – Pavėlavo

Paskyros administratorius turi galimybę žymėti reikšmę „Pateisinta“, kuri (jei nenustatyta kitaip) mokiniui kompensuoja vienos pamokos kainą.

Jei praėjusio užsiėmimo lankomumas nebuvo pažymėtas, visiems dalyviams automatiškai priskiriama reikšmė „Nedalyvavo“.

Komentarai

Esant poreikiui, prie mokinio vardo galima palikti komentarą, kuris bus matomas visiems grupės mokytojams bei administratoriams. Tam, kad atliktumėte šį veiksmą, paspauskite ant šalia mokinio vardo esančios pokalbio ikonėlės, įveskite norimą tekstą bei išsaugokite.

Pamokų istorija

Jei jūsų organizacijoje naudojamos pamokų temos, skiltyje „Pamokų istorija“ turite galimybę parsisiųsti pasirinkto laikotarpio vykdytų pamokų turinį. Tam, kad atliktumėte šį veiksmą, pažymėkite norimas datas, spauskite dešiniame viršutiniame lentelės kampe esantį mygtuką „Parsisiųsti“ bei pasirinkite pageidaujamą failo formatą.

Dabar, kai jau žinote kaip naudotis sistema, galite pilnai pasinerti į kokybišką edukacinių paslaugų teikimą, sudėtingus procesus paliekant Exoclass. Sistema ne tik padės sutaupyti laiko, bet ir supaprastins darbo organizavimą. Sėkmingo mokymo ir įkvepiančių pamokų!

Indrė Kupčinskaitė-Mikulė
Head of Client Success
Indrė Kupčinskaitė-Mikulė
Head of Client Success