Indrė Kupčinskaitė-Mikulė 26 birželio, 2024

Exoclass naujiena: Kliento paskyra

Funkcionalumai
EXOCLASS

Pristatome vieną laukiamiausių Exoclass funkcionalumų, kuris būrelių organizatoriams palengvins komunikaciją su klientais, o klientams suteiks daugiau aiškumo apie lankomus būrelius. Susipažinkite su kliento paskyra!

Visa būrelio informacija vienoje vietoje

Prisijungus prie savo paskyros, klientai gali matyti ne tik registruotus mokinius, bet ir jų lankomų būrelių informaciją, paslaugų teikimo sąlygas bei pasirašytas sutartis.

Papildomai klientai gali koreguoti kontaktinę informaciją bei registruoti naujus mokinius.

Sąskaitos

Savo paskyroje klientai gali matyti detalią laukiančių bei apmokėtų sąskaitų informaciją.

Be to, prisijungus prie paskyros, sąskaitas galima ir apmokėti. Tereikia paspausti apmokėjimo mygtuką ir klientas bus iškart nukreiptas į banką.

Lankomumas

Čia pat, savo paskyroje, klientai taip pat gali sekti registruotų mokinių lankomumą. Tai ne tik suteikia aiškumo pačiam klientui, bet ir palengvina komunikaciją dėl praleistų pamokų.

Exoclass kliento paskyra – tai išmanus sprendimas, skirtas supaprastinti komunikaciją su klientais. Šis funkcionalumas ne tik prisideda prie teigiamos klientų patirties, bet ir sutaupo laiko būrelių organizatoriams.

Įgalinkite savo verslo augimą su Exoclass. Išmėginkite nemokamą bandomąją versiją ir pajuskite ką reiškia, kai viena sistema gali visus administracinius darbus atlikti už jus!

Indrė Kupčinskaitė-Mikulė
Head of Client Success
Indrė Kupčinskaitė-Mikulė
Head of Client Success